Ja käisin väikestega ratastega sõitmas. Õigemini: nemad sõitsid. Kõige väiksem - Zak, sõitis minu vana kolmerattalisega. See oli nii cute. rly!


hes mis ma rääägin.
Esinesid
Calvin Harris (LLLL) ou goosshh kuidas ma teda armastan. Ja esines HIM, keda ma veel rohkem armastan. Nagu, enne kontserti ma kuulasin HIMi kahte laulu niimoodi vaevaliselt... ja nüüd ma ei suuda enam, HIM on PARIM
:)
17 aprill on Tammesse sisseastumis katsed ka. -.- ma suht palju põen. ma loodan et asjatult. aga ma ikkagi põen. igatahes kui ma olen katsetelt tagasi jõudnud (ma loodan et elusalt ja rõõmsalt) siis ma taaskord avan oma suurepärast blogi ja räägin kuidas läks.Love can be unpredictable, unexpected, uncontrollable, unbearable and strangely easy to mistake for loathing. I never imagined I'd know it for myself. My heart... It feels like my chest can barely contain it. Like it's trying to escape because it doesn't belong to me any more. It belongs to you. And if you wanted it, I'd wish for nothing in exchange - no gifts. No goods. No demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too. Just your heart, in exchange for mine.
Vajas mainimist.
No jou.
Külastasime Bodies Revealed'i, mis ei osutunud nii suurepäraseks, kui ma lootsin, aga samas oli ikkagi väga huvitav ja õudne.
Kõigepealt ütlen et Anna Nalick - Breathe nii orginaal kui ka Blake Jarrelli remixiga on HÜPERSUPER HEA LAUL! kuula kindlasti.
Olin Tamme kooli maskott. Käisin ja tantsisin eriti lollakate liigutustega seal. Igatahes nalja sai ja oli väga armas laupäev.

Nii, rohkem ei näe. ausalt kaa , sa ei taha näha. ma säästan sind parem nendest.
Notsauuu ! sain juba sõimu, et siia midagi ei kirjuta, nii et ma siin nüüd .. kirjutan.
Mannut missin kaa, täiega. Tead Mannu, sa niikuinii loed seda... mul tuli meelde need ajad, kui ma väike olin ja sa ka väike olid ja siis ma jäin teie poole koguaeg ja siis me tsillisime Kuristal. :( :) niii nunnu!! Ja see kui me mustsõstraid korjasime ja mu püksid kokku said ja mille kõigega me neid pesime -.- nii jobunskid :D Ja Moment... see oli ikka põhiline :)


