laupäev, 27. veebruar 2010

TLN

No jou.
Käisime neljapäeval, 25 veebruaril klassiga Tallinnas. Külastasime põhimõtteliselt ainult Solarist, mis jättis väga hea mulje (vähemalt oli palju kohti kus niisama istuda sai). Käisime Vabadussamba juures ka, tegime seal selle kohustusliku pildi ära.

Külastasime Bodies Revealed'i, mis ei osutunud nii suurepäraseks, kui ma lootsin, aga samas oli ikkagi väga huvitav ja õudne.






Vaatasime 3D Avatari. Alguses ei olnud ma kinnominekust kuigi vaimustuses ja mõtlesin, et no mis see siis ikka on, mingi ulmekas jälle. Kui saalist aga ära tulin, siis ma enam nii ei arvanud. See oli tõsiselt hea film. Kurb, õudne, armas, ilus. Jah ilus oli see loodus seal, ausalt! Täiesti 5+ film.

reede, 19. veebruar 2010

tänks musud!

Ma pean oma suurepärases blogis ära mainima kaks armsat inimest:


Maikule aitääähhh küünte eest!!




















Karlile suur suur aitäähh pluusi eest!!

kolmapäev, 17. veebruar 2010

Tuleb vist paar-kolm röövikut ära kannatada, kui tahan liblikaid tundma õppida


Ma tahan endale läpparit. Ja ma tahan endale peegelkaamerat. Ja siis ma tahan Ibizale minna. Ma tahan endale autojuhti. Ma tahan maja, mis on ainult minu päralt ja et ma saaks seal IGA KELL PIDU PANNA. Ja siis ma tahan kalli. Ma tahan palju raha. Ja siis ma tahan SIND! hkk. URRRR!
okei okei :D

Ma avastasin JUBA AMMU, et Küünelakieemaldi on üks parimaid puhastusvahendeid (mitte riiete pealt aga mujalt). See võtab absull kõik plekid maha! Küünelakieemaldi on üks asi, ilma milleta ma elada ei saa!

Armastatakse sellepärast, et armastatakse. Armastus ei vaja põhjusi.


Ja nii kui nad (inimesed) meie ellu kuuluvad, tekib neil loomulikult soov seda muuta. Nad saavad vihaseks, kui mõni nende meele järgi pole. Kõik ümberringi näivad imehästi teadvat, kuidas me oma elu elama peame.
Aga kuidas enda elu elada, seda nad ei tea.


Elu on nagu jalgratas — selleks, et tasakaalu hoida, tuleb edasi liikuda


head! ju! onju!

esmaspäev, 15. veebruar 2010

Breathe!

Kõigepealt ütlen et Anna Nalick - Breathe nii orginaal kui ka Blake Jarrelli remixiga on HÜPERSUPER HEA LAUL! kuula kindlasti.

Teiseks mainin, et Flyleaf on ikkagi väga hea bänd!!

Kolmandaks, reedel saab piduuuuu!!!!!! Arvatavasti minupoolt ilma alkoholita. Üritan endale tõestada, et saan sellega hakkama rsk. Kuigi sain täna juba selle koha pealt negatiivset vastujaka :D Esiteks see, et mul ei lubata alksi tarbimist maha jätta ja teiseks see, et ma NIIKUINII ei suuda seda teha. Suudan küll! Teen ära kaa. Kuigi samas ma plaanisin ka nii teha, et joon ainult ühe klaasi. Ma arvan, et seda ühte väikest klaasi ma joon siis küll õhtu otsa :D Igatahes ma arvan, et ilma alkoholita saab ka pidu panna. Ja lõppude lõpuks saab üleüldse jälle möllu ! See on ikkagi kõige tähtsam.
Varastan Maiku elumoto: I got a party man, That's how I live!
Ausalt kaa, Pole pidu, Pole elu! :D
Mannu tuleb ka reedel!!!! Ma ei jõua teda enam ära oodata. Kallistan ta pooleks. Igatahes!

davaiks musud!

pühapäev, 14. veebruar 2010

Mina olen põhjus, miks haava lehed värisevad.

Olen taaskord jätnud su üksinda. Tõesti, vabandan :D
aga no mis sa teeed, kui mu mõte sinuni ei ulatu.
Nii.. vahepeal olen siis edukalt koolis käinud ja niisama tubli olnud. Käisime Intellektikal. Mängisin seal lolli:Olin Tamme kooli maskott. Käisin ja tantsisin eriti lollakate liigutustega seal. Igatahes nalja sai ja oli väga armas laupäev.
Kooli ja meditsiinisuuna koha pealt pole ma oma otsust muutnud. Registreerisin end Härma katsetesse ka. Et siis vaatan, kas ma sinna saaks sisse. Ja kui saangi.. siis ma lähen ikkagi Tammesse, sest TAMME IS DA BEST!
Hakkasin suure (loe: mitte nii väga suure) huviga keemiat ka õppima. Üritan ennast ületada, ma ei tea kas ja kui hästi mul see välja tuleb :D
Hakkasin Flyleafi ka kuulama.. kui keegi teab millest ma räägin. Avastasin taaskord enda jaoks rocki.
Kaalun asjaolu, et mitte enam alkoholi juua. Ma olen selle peale juba mitu pikka päeva mõelnud. Ma ei suuda ainult ära otsustada, mida siis lõpuks ikkagi teha. Sest lisaks hunniku negatiivsetele asjadele on sellel ka ju positiivseid külgi. Ja siis ma ei teagi mida ma teen, mis siis, et see pole väga oluline osa, mille peale oma aju kulutada, aga ikkagi.

Igatahes kui mul midagi veel pähe tuleb, siis ma olen jälle siin tagasi.
tsao!

laupäev, 23. jaanuar 2010

A.S.M.S.

No jouks.
Soorri kallis, et su unarusse jälle jätsin. Kiire aeg, aga lõpuks jõuan ikkagi sinuni hkk.
Pmst on tore siiamaani olnud. Esimesena mainiks ära väga mõnusa ja kordaläinud ja möllurikka jne Angela süntari!!Nii, rohkem ei näe. ausalt kaa , sa ei taha näha. ma säästan sind parem nendest.
Igatahes oli sitaks 5+ sünnipäev. Kohal oli ainult meie klassist rahvast ja juba teist korda saime aru, kui nunnu kolmveerand klassi meil on. Tõesti, nende düüdidega paneks igakell möllu! musid (L) :D Pmst jah,kõik läks hästi ja joogiselt.

Koolis läheb siiamaani hästi, kui kedagi huvitab. Hetkel on neljad-viied, kauaks. okei ma loodan et kauaks! :D Ja mõtlesin, et lähen 1o klassis meditsiini suunda. Tundub küll veidi ekstreemne minu kohta, aga ma tõesti tahan sinna minna. Ma ei taha küll arstiks saada (hetkel mitte aga never say never) , vaid ma tahan eelkõige oma silmaringi laiendada ja õppida midagi täiesti teist, kui ma muidu õpiks. Ausaltöeldes ma ei teagi täpselt, mida ma peaksin õppima minema, et saada selleks, kelleks ma saada tahan. Nii et ma haaran kinni sellest, mis on praegu eriti huvitav. onju. Kuigi ma ükskord mõtlesin, et siis on küll kahju, kui keegi selline inimene, kes tahab hulllult arstiks saada, ei saa sinna suunda sellepärast sisse, et keegi mina sain ennem ja tema enam ei mahu. Aga samas, selle koha pealt peab vist eelkõige enda peale mõtlema.

Nii.. rohkem midagi tarka vist rääkida pole..peale selle et NII KURADI KÜLM ON VÄLJAS.
aga olgu musunsid, tsaoo!

laupäev, 9. jaanuar 2010

20101010101011001010101

Notsauuu ! sain juba sõimu, et siia midagi ei kirjuta, nii et ma siin nüüd .. kirjutan.
Aastavahetus möödus väga mõnusalt, alati mõnusate perekond Saareperade pool (ma ei hakka üksikult nimetama, neid on nii palju!). Istusime, ajasime juttu, sõime, jõime, lasime ilutulestikku, tegime nalja, olime nunnud.. jne. Ühesõnaga, väga 5+
Kui nüüd 2009 kokku võtta, siis peaks ütlema, et see oli väga huvitav aasta, sest ausaltöeldes ma tegin paljusi neid asju mida ma varem teinud polnud (vasakule mõtlejad, PALUN mõelge nüüd PAREMALE!) ja kui võtta kõik 12 kuud detailselt läbi, siis oli ikka jummala pro ju :) oli ju.. sul kaa ju?! ma tean, et sul ka oli tegelikult.
Kohvi endiselt ei joo, PH kuulan ikka ja alati ja üleüldse olen niisama njuntsuns edasi :D

Mannut missin kaa, täiega. Tead Mannu, sa niikuinii loed seda... mul tuli meelde need ajad, kui ma väike olin ja sa ka väike olid ja siis ma jäin teie poole koguaeg ja siis me tsillisime Kuristal. :( :) niii nunnu!! Ja see kui me mustsõstraid korjasime ja mu püksid kokku said ja mille kõigega me neid pesime -.- nii jobunskid :D Ja Moment... see oli ikka põhiline :)
aga jah igatahes, I L U , muzi :)

neljapäev, 24. detsember 2009

Allar Oskar Sipelgas

Mainin suure uhkusega ka ära selle, et võitsime Oscari-Galal 'Parima Idee Oscari' :)
ofkoors, et meie idee oli the best, seda me teadsime juba alguses :D aga igatahes, TEGIME ÄRA, ja saime selle mini-oscari . :)

edaamajhõp mrih


ja siis ma kuulan Põhjamaade Hirmu ka. peaks mainima, et ta on tõsiselt geniaaalne, sümpaatne poiss. TÕSISELT. täiesti uskumatult.
Ja täiesti uskumatu, et ma kuulan teda ...
Aga põhimõtteliselt tahtsin ära märkida KUULUUD. Et nagu, kui pole PH kohta absull midagi halvasti öelda, siis ka KUULUUDE.. mis tegelikult koosneb ju PHst ja Tatmo Savvost. onju.
aga jah igatahes, üleni nunnuns muusika. o.o


see maailm pöörleb ja kõigi me ideed kaasa haarab
ja ainult öösel kui piki vaimusilmi taeva vaatad
võid näha vabu hingi, kes jõudes osooni vastu
põrkuvad tagasi, sellelt, yo, hüpnoosi rattalt
nad murduvad kui valgus, mis pinge all peeglis
lõpuks alla annab ja oma silmades planeedid
süstib otse su ajju, mis nüüd täis puhast ruumi
tühje tühikuid, mis ajavad üle kõik tuhat kabuuri
seletamatu lõpmatusena, mis su veregrupisetist
voolab läbi ja mäng meteoori veneruletis
lõppeb kaotatud trofeega, kivist laotud moneega
mis on püramiidi varakambrist vargsi varastatud
ja langedes on tegemist sfinksi maha taotud portreega
kelle hing on mu riimimappi - saladuses salastatud
saladuses salastatud.

Anna jäi Tartu rongi alla.


Ma joon teed ka vahepeal. Vahepeal tihti. IGA HOMMIK. Ja vahepeal lõunaajal. Ning mõnikord õhtul. Eriti numpsu on see tee, kus on lehed sees. Ja siis see tundub nagu dsungel... või vetikad ... :D see tavalise padjaga tee on igav... hall mass. ei ole midagi originaalset seal enam.

Ja siis ma rikun nüüd autoriõiguseid:

Jõuluvana istus netis,
järsku taipas et ta petis.
Lastel kinke ta ei toonud,
hoopis kodus oli joonud.
Lastel nüüd kurb on meel,
kui jõulutaat see purjus veel.
Lastel jõuluvanast sai siis villand
ja taat see alla lendas sillalt.

sorrj Jarmo.

kolmapäev, 23. detsember 2009

Päris kiire on olnud viimasel ajal. Imelikult kiire. Peab koguaeg midagi tarka tegema.

Meil oli jõulupidu koolis. Õigemini siis Oscari-Gala, kus 9-12 klass pidid järgi tegema mingisugust filmi või multikat. Meie klass tegi Shreki paroodiat ja vähese aja ning harjutamisega tulid nad suurepäraselt toime. Ma olin seal ''Kroonika ajakirjanik'' ja sain seista lava kõrval koguaeg ja pean tunnistama, et mulle ikka tõsiselt meeldis. Eriti see, et publik ka kaasa läks. Ühesõnaga viis pluss! :D
Siis, eelmine nädal(17.12) käisime loomade varjupaigas. Kogusime klassiga raha , iga üks andis 100.- ja ostsime kiisudele ja kutsudele süüa. Väga armas ettevõtmine oli ja jäime ise väga rahule :)