

Käisime tüdrukutega poiste jalkamängu vaatamas. That was naisss. mis siis et nad kaotasid 10:2we still love you, guys!
Ma pean esimest korda blogis oma unest rääkima. ma lihtsalt pean. see oli nii naiss. koolis oli hull suur ja tähtis võistlus. kõik laulsid, tantsisid ja tegid igast muid toredaid asju. ja mina TANTSISIN BALLETTI. ma olin nagu tõsine profesionaal. võtsin kõike lihtsalt nii vabalt ja see oli lihtsalt haigelt epic. mul oli must väike balleti kleit ja sussid, millega sai varvaste peal kõndida. ja ma kõndisin. ja ma tegin spagaati ja igasuguseid x asju. oushiiid nagu. ballett on üks asi mis on minust alati suure kaarega mööda läinud ja nüüd ma lihtsalt esinesin selle tantsuga. suht tore. kõigele lisaks olid teised inimesed nii õnnelikud. õnnitlesid, plaksutasid ja mida kõike veeel. imelik et mulle veel lilli lavale ei visatud. lol. ei aga pm japs. oli naiss ööö.










elu seisab. - sõnapaar, mis mind lihtsalt hetkel kummitab. ei seosta seda ühegi asjaga praegu.

hes mis ma rääägin.
Esinesid
Calvin Harris (LLLL) ou goosshh kuidas ma teda armastan. Ja esines HIM, keda ma veel rohkem armastan. Nagu, enne kontserti ma kuulasin HIMi kahte laulu niimoodi vaevaliselt... ja nüüd ma ei suuda enam, HIM on PARIM
:)