reede, 27. august 2010

102



Käisime tüdrukutega poiste jalkamängu vaatamas. That was naisss. mis siis et nad kaotasid 10:2

we still love you, guys!

neljapäev, 26. august 2010

23.44

Tänan küsimast, mul läheb hästi.
Tõesti nagu, kui üllatav see ka mulle endale ei tundu, siis ma kõnnin üksi linnas ja ma tunnen, et mul lihtsalt läheb hästi. Mul on mõistev perekond, kõige lahedamad sõbrad, kollane tutimüts, piro ja mis sa hing veel ihaldad no.

Rohkem shokeerivaid üllatusi pole.

Ja vajalik lause postituse lõppu: Lihtsalt vajas mainimist.

esmaspäev, 23. august 2010

23august






Tegime Merkaga fotoshuudi päeva. Palju väga häid pilte sai nstuff. Siin on ainult 0,1% kõikidest piltidest. ei jõua rohkem lisada n.n

tuttu ära kah

neljapäev, 19. august 2010

W U

HIM saved my life.
Üks bänd suutis päästa mu elu sellisel viisil nagu mitte miski muu seda teinud pole.


lihtsalt vajas taaskord mainimist.
.

teisipäev, 17. august 2010

123223

Ma pean esimest korda blogis oma unest rääkima. ma lihtsalt pean. see oli nii naiss. koolis oli hull suur ja tähtis võistlus. kõik laulsid, tantsisid ja tegid igast muid toredaid asju. ja mina TANTSISIN BALLETTI. ma olin nagu tõsine profesionaal. võtsin kõike lihtsalt nii vabalt ja see oli lihtsalt haigelt epic. mul oli must väike balleti kleit ja sussid, millega sai varvaste peal kõndida. ja ma kõndisin. ja ma tegin spagaati ja igasuguseid x asju. oushiiid nagu. ballett on üks asi mis on minust alati suure kaarega mööda läinud ja nüüd ma lihtsalt esinesin selle tantsuga. suht tore. kõigele lisaks olid teised inimesed nii õnnelikud. õnnitlesid, plaksutasid ja mida kõike veeel. imelik et mulle veel lilli lavale ei visatud. lol. ei aga pm japs. oli naiss ööö.

muid uudiseid ei ole. kõik on sama life happens, shit goes on.

pühapäev, 15. august 2010

insane in the brain












Käisime vahepeal Saaremaal. Perega. Ööbisime telgis. Tuttava pool. Oli naiss. Sain suht palju mõnusaid pilte. Kõike ei viitsi siia üles panna. Orkutisse üritan panna ikka paar tükki rohkem. Pmst jäin sõiduga rahule.
Torm oli ka vahepeal. Olime 5-6 päeva ilma elektrita. Nagu väikest sorti ellujäämis kursus. Ei taha korrata.
Nüüd üritan hakata korraldama uue klassi tutvumispidu (oehhh) ja vana klassiga tuleb kuskil kunagi teha kokkutulek. arvatavasti septembris. ausaltöeldes ma ei viitsi. seda võiks (loe: peaks) korraldama keegi teine. =)

HIM võtab mind siiani sõnatuks. esimene bänd, mis mind sõnatuks on võtnud. sõnaotseses mõttes. ma ei suuda välja mõelda sõna, mis käiks kõige paremini HIMi kohta. see peaks olema lähedale sõnale sensatsioon, aga midagi natuke midagi kurjemat. kõige paremas mõttes.

okei ma muud ei tahtnudki teha tegelikult, kui ns pilte lisada.
musikalli.

kolmapäev, 4. august 2010

30 Seconds To Mars - L490

elu seisab. - sõnapaar, mis mind lihtsalt hetkel kummitab. ei seosta seda ühegi asjaga praegu.



mind löödi täna rivist välja. uskumatu kui äkki võib juhtuda pöördumatuid asju. asju, mille juhtumist ei suuda sa kunagi ette näha.
R.I.P K.M


Tänase linnaskäigu märksõnad on Mannu. Liis. Auto. Tartu. Nestea. Näts. Meie Mees.

teisipäev, 3. august 2010

123

I am a supergirl and supergirls don't cry.

I am a supermodel and supermodels don't eat.

esmaspäev, 2. august 2010

Today

Ma lugesin alkoholi mõjust tervisele. See hirmutas mind pea surnuks.
Nüüd aitab raisk.
Aitab lugemisest.

lol

ei tegelikult what i wanted to say is that muudan siiamaani oma tuba. Mulle tundub nagu see ei saakski kunagi valmis. Voodi viisin välja. Kapi liigutasin teise kohta. AGA, sein on pooleli, vaipa pole veel, kardinate ette panekuks ei ole mul ikka veel aega ja viitsimist. aga kui siiski positiivselt mõelda: tasa sõuan, kaugele jõuan. lol
Ja siis leidsin kapi tagant prillid millesse ma ära armusin. Aga muidugi peab neil olema ainult üks sang (võimisiganes), et ma lihtsalt ei saaks neid kanda. -.-
Võta aega ja loe:

http://nonsense112.blogspot.com/

epic randomness aight , like he says, aga siiiski haigelt hea!

reede, 30. juuli 2010

today

Käisime täna Robertiga kinos. Vaatasime Shreki. Armas oli n.n
Ja käisin väikestega ratastega sõitmas. Õigemini: nemad sõitsid. Kõige väiksem - Zak, sõitis minu vana kolmerattalisega. See oli nii cute. rly!

neljapäev, 29. juuli 2010

Ainus täht, mis perioodilisustabelis puudub on J







Mul ei olnud neid pilte lihtsalt kusagile panna. Ja ma tahtsin neid kuskile ikkagi panna. Ülejõe rahval oli väga nunnu autu sauna ees. pidin jäädvustama.

kolmapäev, 28. juuli 2010

wtf

Jamh. sain just teada, et mul on läkaköha. Nüüd olen antibiootikumide kuuril. kaine. 10 päeva. mase. okei, tegelikult pohhui see alkohol, tõesti. lol. Lihtsalt, läkaköha pidi ilge õumaigaaad kui õudne haigus olema, aga ma küll nagu aru pole saanud.... no igatahes, like my mom said: nüüd tuleb sul lõpuks ometi alkoholi paus. tõesti awwis jah, nagu ma oleks mingi eriline joodik siin.

japs. tsauki. hakkas kiire.

esmaspäev, 26. juuli 2010

Ainuke bänd mida ma viimasel ajal all the time kuulan on HIM. ja ma olen rahul.

pühapäev, 25. juuli 2010

35

KUULASIN ENTER SHIKARIT !
On jah hea. Oleneb olukorrast ainult. Täna oli hea. Ma millegi pärast arvan, et ta on ka homme hea.

strangers



Käisime täna sugulastel külas. Igasugustel sugulastel. Lõuna-Eestis. Põhimõtteliselt on hea käia ja vaadata, millised võõrad inimesed su sugulased on, aga täna mind absoluuutselt ei huvitanud see. Igalt poolt valutas, paha oli olla, masendus oli peal, palav oli ja ma mõtlesin, et sõidan esimese bussiga koju tagasi. Ja asi oligi täpselt nii hull. Mul ei jäänud aegagi väga rõõmu tunda oma sugulastest. Põhimõtteliselt nad jäävad ikkkagi võõraks mulle. Vähemalt praegu veel.
Kuna enamus aja sõitsime autos, siis kogu aja kuulasin ka ofc muusikat. Ütleme nii, et kõige sagedamini mängitavad lood olid HIMi The Funeral Of Hearts, Killing Loneliness ja Sweet Pandemonium . Because i love it !













No igatahes õhtul peab Enter Shikari ära kuulama !!!!!

laupäev, 24. juuli 2010

Tuleta endale meelde, et sa pead kuulama Enter Shikarit ! Südamega. või tundega. või millega iganes, et see kasvõi natukene positiivseid emotsioone tekitaks. Sest see on hea bänd !

head öööd.

reede, 23. juuli 2010

i won't be okay and i won't pretend i am

Snow Patrol - Just Say Yes it's guuuuud. it's guuuud. it's not so guuuuud. it's a bad song. tuleb meeelde. tuleb iga kord meeeeelde, kui seda laulu kuulata -.-
i'm going crazy.
fcked up.
okei. ''mul on pohhui aga mul tegelikult ei ole pohhui''

Lihtsalt vajas mainimist.

kolmapäev, 21. juuli 2010

sweet 16

Sünnipäev läks korda. Kõik oli hästi. Inimesi oli 35+. Ei jõudnud pärast enam lugeda palju ära läks ja palju juurde tuli. Armastan kõiki oma musisid. Ja nii edasi. Kes kohale ei tulnud... kahetsege. Japs, ühesõnaga võib rahule jäääda :)

Mõni üksik kaader ka toimunust:


laupäev, 17. juuli 2010

going to kill myself

I L U S M I C B B

I can't tell you what it really is
I can only tell you what it feels like
And right now there's a steel knife
In my windpipe
I can't breathe
But I still fight
While I can fight
As long as the wrong feels right
It's like I'm in flight

Would you still love me if I told you I was a chain smoking compulsive channel changer?

Tsauki musi.
Tõesti nagu, ma ei tea. Ma ei tea. i'm sorry baby. mu blogi. jätsin unarusse. Tõesti, anna andeks.

No igatahes mis ma rääägin.
Vahepeal on liiga palju asju juhtunud. LIIGA PALJU.
Alustame siis lõpetamisest 20 juuni. Väga ilus oli ja armas ja KAHJU. Fakk kui kahju oli lõpuläbul, tõesti. Jube, et nende närvi ajavate tibunshkitega enam sügisel ühte klassi minna ei saa. Aga ma olen juba pikapeale sellega harjunud ja enam pole nii kahju.







Käisime Merkaga 14-15 juuli Tallinnas. Õllesummer oli. Väga hea oli! Esinesid Calvin Harris (LLLL) ou goosshh kuidas ma teda armastan. Ja esines HIM, keda ma veel rohkem armastan. Nagu, enne kontserti ma kuulasin HIMi kahte laulu niimoodi vaevaliselt... ja nüüd ma ei suuda enam, HIM on PARIM :)














16 juuli oli siis süntar ka (eile). No ütleme nii, et suht igapäevane päev oli , kuna pidu tuleb alles esmaspäeval ehk siis 19 juuli.
Peame koos Marianniga. Kutsutud on umbes 53 inimest. Ma arvan et kohale nii palju ei tule. Kuigi kõik ikkagi võiks. Okei igatahes süntari kohta räägin edasi pärast esmaspäeva, kui sa mul meeles püsid.

Okei, vahepeal on juhtunud ja korda saadetud veel igasugu toredaid ja mitte nii väga toredaid asju aga ma usun, et see pole blogi kõrvadele... silmadele.
No ja pmst... ma olen 16 nüüd ju . awwwis. ma saan tikke osta ja peale 23.00 õues olla. jeii.

Hakkasin Eminemi ka kuulama. millegipärast. ja plaanin endale hennamaalingu seljapeale teha. aga ma pole selles veel päris 100% kindel. seda asja peab veel mõtlema.
Ja juukseid tahaks heledamaid. -.- must viskas üle.

Okei, näeb siis helistab
xoxo

teisipäev, 8. juuni 2010

lendur

Leidsin oma 14 veebruari postitusest hea lõigu:

''Kaalun asjaolu, et mitte enam alkoholi juua. Ma olen selle peale juba mitu pikka päeva mõelnud. Ma ei suuda ainult ära otsustada, mida siis lõpuks ikkagi teha. Sest lisaks hunniku negatiivsetele asjadele on sellel ka ju positiivseid külgi. Ja siis ma ei teagi mida ma teen, mis siis, et see pole väga oluline osa, mille peale oma aju kulutada, aga ikkagi.''

Nagu. suht funny on seda hetkel lugeda, mõeldes nende pidude peale, mis on tulnud peale selle lause kirjutamist. mulle ei meenu ühtegi minu poolt kainet pidu. nii et ju siis ma valisin ikkagi teise tee. kuigi ofc oleks tore olnud, kui ma oleksin ka teinud nii nagu ma mõtlesin. still, peaasi et endal lõbus on. :D

lihtsalt, vajas mainimist n.n

vähemalt on

Ou shitt kallis, mul on ka blogi vä?
Tõesti riili riili sooorri. Nagu sa taaskord näed, on mul ikka sitaks kiire elu :D Kuid erinevalt eelmisest postitusest, mis kõlas ikka üpriski masendavalt, siis nüüd on elu ilus.

Põhimõtteliselt sain ma Tammesse sisse (jeeeeeeeeeeeeeeee!!!! võtame!). Olen nüüd meditsiini klassis ilusti, nii nagu vaja oligi.
Eestikeele eksam oli laupäeval (5juuni), sain viie, 92 punkti. Okei, punkte oli palju, aga oleks võinud rohkem olla -.- tegelt ma ei vingu :D Ikkagi 5 ju.
Vahepeal oleme siis läbi elanud tutipäeva ja titapäeva. Titapäev oli ofkoors väga armas, tegus ja üleni märg ja vettinud. Muidugi ka raekoja plats, mis pärast meid ligunema jäi. Ei, armas.
Käisime Roootsis kaa! Klassitrpi uknow 31mai - 2juuni. See oli kõvv. Armas. tegime igasuguseid toredaid asju. rääkisime igasuguseid toredaid jutte :D. olime niisama toredad ja magamata. Magamatus ongi Rootsi kruiisi point.

Pm siis nüüd käin ilusti matemaatika konsultatsioonides, et reedel mata eksam normaalselt ära teha (mis on siis äärmisel juhul neli. hinne alla nelja tähendab seda, et koju ma parem enam ei lähegi).
Laupäeval on Marguse süntaaria. Kleidi peab ka Ere juurde õmblusse viima. Järgmine nädal on ühiskonna eksam.
20 juuni kell 11.00 on ju LÕPETAMINE. oushittt kui kahju mul on, et meie klass lahku läheb. Nagu tõsiselt nõme -.- fakkk, ma missin neid juba praegu, kui ma neid igapäevaselt ei näe -.-
Aga no igatahes suvel teeme möllu, siis saame kokku :)

Aga okei musu, ma ei tea kuna me jägmine kord jälle näeme aga NÄEB, SIIS HELISTAB!

neljapäev, 29. aprill 2010

tsol

Olen suht lost olnud. Erinevas mõttes. Olen teinud igasuguseid imelikke ja huvitavaid asju. Teada saanud igasuguseid südantlõhestavaid asju. Ja enda katki läinud tükke maast üles korjanud. pmst suht interesting.
aga igatahes, kuna mul taaskord pole aega siin passida (arvutis pole üldse aega enam olla, mis on muidugi tegelikult hea, sest pühendan ennast rohkem reaalsele maailmale mitte virtuaalsele) , siis ma lähen ja rääägin oma raskest elust jälle siis, kui rohkem aega on.
Ehk siis võibolla homme õhtul. oleneb, mis homne õhtu toob..
musikalli.
tsau.

teisipäev, 20. aprill 2010

Ma ütlesin, et: Kui vahepeal minuga midagi juhtunud pole, siis homme näeb. Aga minuga ei juhtunud midagi, kuigi sa ei näinud mind homme.
Igatahes, kui mul eelmine kord tunded puudusid, siis nüüd puuduvad nad kohe eriti. Katsed olid rasked ja nüüd on süda ka raske nii kaua kuni ma teada saan, kas sain sisse või mitte. Okei, siis on süda veeeeel raskem, kui ma teada saan, et ma ei saanudki sisse. Siis on küll kõik. sidelõpp minuga. ma ei tea mis siiis küll saama hakkab.
Aga ei, ma PEAN TAMMESSE SAAMA JU OUMAIGAAAADDD. MA OLEN IKKAGI GETU JU =)
Jah, vot.
muidu läheb üle elatavalt. olen siiski veel elus (mis siis, et ma pidin siin pikka aega going to die'ma), seisan kahe jalaga maa peal ja olen muidu normaalne.

Ja kes veel ei tea , siis ilmad on ka ilusad. (kuigi pool hoovi on Emajõge täis)

reede, 16. aprill 2010

Things to do today: 1. take pills 2. go to sleep 3. die

Anna andeks kallis blogi, et ma taaskord pole jõudnud su manu.
Hetkel on olukord täiesti mittemidagiütlev. tundeid pole. mõtteid pole. südant pole. hinge pole. okei, tegelt midagi ikka on, aga suhteliselt raske on, nii et ma arvan, et kui see õudukas periood ükskord läbi saab, siis ma saan jälle hingata. (now im still going to die)
jah ma mõtlesin põhiliselt just sisseastumiskatseid, mis on H O M M E. Ma õppisin õhtu otsa nagu hull. Mu pea on sellest suurest õpppimisest tühi. Ma ei tea enam kui palju on 5+5 ka, nii et eitea mis homme saab. Mu kõhutunne ütleb, et mul läheb hästi, aga ma ikkka väga hullusti põen.
Sellest suurest õppppimisest ei oska ma enam normaalseid lauseid ka teha. nii et, ma parem lahkun.
Kui vahepeal minuga midagi juhtunud pole, siis homme näeme.

PS. Kui Merka süntari pilte tahad, siis vaata Merka fotoalbumist: Meriliiin . (seal on küll miljon kausta, aga kes otsib, see leiab.)

pühapäev, 11. aprill 2010

Merka sweet 16

Kõigepealt mainiks ära paar laulu Green Daylt : Viva La Gloria (Little Girl), Peacemaker, Last Of The American Girls, See The Light.

Järgmisena räägiks natuke Merka üllatuspeost, mis eile aset leidis (10aprill). See läks hästi. Põhimõtteliselt täpselt nii, nagu ma olin plaaninud. Jõime, sõime, olime niisama lahedad. Kõik super ja väga super inimesed olid kohal. Tõsiselt vinge oli!
Mõndasi pilte võiks ka siia panna, aga ma hetkel üldse ei viitsi, nii et neid näete mõne päeva pärast. Heal juhul homme.

ma mõtlesin, et hakkan korralikuks ka nüüd.

reede, 9. aprill 2010

kartul 123

Ma avastasin taaskord ühe asja. Kartuli koorimine on üks masendav töö. Minust küll vist mingit erilist söögitegijat ei saa :/ ma läksin pärast kolmandat kartulit juba nii närvi, et ma mõtlesin, et söök jääbki nüüd tegemata. Õnneks aga suutsin kõik ära ilusti koorida. Tõsine saavutus minu poolt täna!! :D

esmaspäev, 5. aprill 2010

tänuavaldus

Uskumatult hea meel on mul selle üle, et ilmad on soojad. See on hetkel ainukesi asju, mis mu tuju suudab heaks teha! Tänks päike!

reede, 2. aprill 2010

123

ausaltöeldes mul polegi taaskord midagi tarka öelda. ma pean vahepeal lihtsalt oma blogi täitma. ma pean näitama et ma suudan olla ka kohusetundlik inimene. uknow. ja mul on nendest komadest ja suurtest algustähtedest ka jummala suva. :) .
leidsin ühe nunnu pilt ka ükspäev
17 aprill on Tammesse sisseastumis katsed ka. -.- ma suht palju põen. ma loodan et asjatult. aga ma ikkagi põen. igatahes kui ma olen katsetelt tagasi jõudnud (ma loodan et elusalt ja rõõmsalt) siis ma taaskord avan oma suurepärast blogi ja räägin kuidas läks.


suur au on mu playlisti kuuluda ja Flyleaf teeb seda endiselt sama hästi nagu alguseski.

ja sain teada et kuna inimene ja siga on sisikonnast suhteliselt sarnased, siis mehed ei olegi ainukesena sead! vaid naised on kaa. ma isiklikult vaidleks sellele ikkagi vastu aga noh, tark oli rääkinud ikkkagi.

ok. musi. kalli. tzau.



Calvin Harris - You used to hold me

Love can be unpredictable, unexpected, uncontrollable, unbearable and strangely easy to mistake for loathing. I never imagined I'd know it for myself. My heart... It feels like my chest can barely contain it. Like it's trying to escape because it doesn't belong to me any more. It belongs to you. And if you wanted it, I'd wish for nothing in exchange - no gifts. No goods. No demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too. Just your heart, in exchange for mine.


Vajas mainimist.